Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Cumhurbaşkanı görmek ne anlama gelir ve yorumu nedir? Rüyada cumhurbaşkanını görmek, terfi edeceğinize, yükseleceğinize, bol kazanç elde edeceğinize, ticarette karlı işler yapacağınıza ve yoksulluktan kurtu­lacağınıza ve zengin olmaya delalettir.

Bu sayfamızda Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek hakkında rüya tabirleri yer almaktadır. İnternet ortamda bulunan tabirleri en yalın haliyle ve hiç bir düzeltme yapmadan sizin için derledik.

Ayrıca; bu sayfamıza Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın resimlerini ekledik.

 

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

► Terfi edeceğinize, yükseleceğinize, bol kazanç elde edeceğinize, ticarette karlı işler yapacağınıza ve yoksulluktan kurtu­lacağınıza ve zengin olmaya delalettir.

► Rüyada bulunduğunuz memleke­tin cumhurbaşkanını görmek, fevkalade mesut ve bahtiyar bir rü­ya olarak kabul edilir ki her ne muradınız varsa, hepsi gerçekleşe­cek ve aradığınız saadeti fazlasıyla elde edeceksiniz demektir. Ya­bancı bir memleketin, ülkenin cumhurbaşkanını görmek, bütün işlerinizi kolaylıkla başarmaya muvaffak olacağınıza işaret eder.

ruyada-cumhurbaskani.jpg


Rüyada Cumhurbaşkanı Gören Kişi

► Hayatı boyunca dert, keder ve üzüntü yaşamaz, kıtlığa, yokluğa, hastalığa düşmez, keyifli ve huzurlu bir hayat yaşar. Rüyayı görenin tüm hayalleri gerçekleşecek, hayatı başarılar ve zaferlerle dolu olacak, hayatta gelebileceği en üst noktaya gelecek demektir.


Rüyada Cumhurbaşkanından Emir Almak Görmek

► Bir kimsenin rüyada devlet başkanından emir aldığını görmesi, büyüklerden gelecek nimet ve menfaate delâlet eder.


Rüyada Cumhurbaşkanından Hediye Almak Görmek

Cumhurbaşkanı, kendisine dünya eşyalarından hediye verdiğini görse, o verdiği eşyanın kıymetince şerefe sahip olur.

recep-tayyip-erdogan-cumhurbasskani.jpg


Rüyada Cumhurbaşkanıyla Tokalaşmak Görmek

► Cumhurbaşkanıyla kucaklaştığını, tokalaştığını, aralarında iyiliğe dair söz söylendiğini görse, Cumhurbaşkanı veya servet sahibi birisinin yanında halinin iyi olmasına işarettir.


Rüyada Cumhurbaşkanı Eşi Görmek 

► Rahat edilecek bir işe girileceğine, gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine alamet eder.


Rüyada Cumhurbaşkanının Eve Gelmesi Görmek

► Rüyada Cumhurbaşkanının gelip kendi evine misafir girdiğini gören kimse, çok geniş dünyalığa mazhar olur. Rüyada evine cumhurbaşkanı geldiğini ve misafir olduğunu görmek, menfaat görmeye delâlet eder.


Rüyada Cumhurbaşkanını Ölmüş Görmek

► Şehir halkının kavuşacağı bolluğa, sevince, berekete, görecekleri adalete, iyiliğe yorumlanır.


Cumhurbaşkanının Hasta Olarak Görmek

► Dinindeki hastalığına, halkına zulmetmesine, sene içerisinde vücudunun sıhhatli olmasına işarettir.


Rüyada Cumhurbaşkanı ile Çay İçmek

► Mutlu bir yuvaya sahip olmaya, sorunlardan kurtulmaya, iş hayatında çok iyi bir noktaya gelmeye, sevilen bir kişi ile mutlu bir yuvaya sahip olmaya, eşler arasında yaşanan tartışmaları sonlandırmaya, hayır getirecek bir adım atmaya ve sorun yaratan kişileri aileden uzaklaştırmaya ve sevinmeye delalet eder. Aynı zamanda, çok yakın bir arkadaşın sorunlarından kurtulmasına yardımcı olmaya alamet eder. Cumhur başkanı görmekte aynı anlamdadır.


Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek hakkında düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşmak için hemen aşağıdaki yorum bölümünden yazabilirsiniz.
  • Yorumlar 1
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Diğer Haberler
    Tüm Hakları Saklıdır © 2019 9 İl | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.