Rüyada Köpek Görmek

Rüyada Köpek Görmek
Bu sayfada Rüyada Köpek Görmek rüyasının tabirini ve rüyada köpek görmek neye yorumlanır hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır.

Rüyada en sadık dostumuz olan köpekleri görmek ve onlarla bir yere gitmek. Köpekler en sadık dostlarımızdır ve doğal olarak ta rüyalarımıza sürekli gelmektedir.

Kişinin rüyada bir köpeğin kendisinden kaçtığını görmesi, onun (rüya sahibinin) düşmanlarının kendisinden kaça­caklarına işarettir.

Rüyada köpek sadakatle tabir olunur.

Cafer-i Sâdık (R.A) demiştir ki: Rüyada köpek görmek, dört şekilde ile tâbir olunur: 1. Alçak düşman, 2. Tamahkâr zengin, 3. İşleri ve 4. amelleri çirkin âlim, Gammaz ve cahil adam.

Köpek zevk ve sefaya düşkün bir kimsedir. Ev köpeği, düşmandır.

Rüyada Köpek Görmek Anlamları için => TIKLAYIN

Rüyada ev köpeği, zalim bir düşmandır. Saltanat ve memuriyete ehil olan bir kimse rüyada tazı köpeğini görse, bir vilayete vali olur. Tazı köpeği kuvvetli, ancak vicdansız adi bir kimsedir.

Bir kimse kendisini köpeğe dönüştüğünü görse, Allah (C.C.) o kimseye büyük bir ilim öğretir ve ilmine kibirlenmesinden dolayı Allah elinden ilmini alır.

Rüyada av köpeği besleyen kimse, gösterisi seven bir kişi olarak tanımlanır. Süs köpeği beslemek, esiyle arasının iyi olmadığına işarettir.

kopek.jpeg

Bir ev köpeği olduğunu ve onu bahçesinde veya caddede gezdirdiğini görmek, o kimsenin keyfine düşkün ve merhametli bir kişi olduğuna delalet eder.

Rüyada kendisini bir köpeğin ısırdığını veya tırmaladığını görmek, rüya sahibinin hissettiği acı kadar düşman tarafından gelecek bir zarara delâlettir.

Rüyada bir köpeğin kendi elbisesini yırttığını görmek, akılsız bir adamın onu gıybet ettiğine alâmettir..

Rüyada köpek görmek günah işlemekte cesaretli, zevk ve sefaya düşkün bir kimseye işarettir. Bir kimse rüyada kendisini bir köpek ısırdığını veya tırmaladığını görse, o kimseye hissettiği acı kadar düşmanından bir zarar erişir. Bazen rüya sahibi hastalanır. Bir kimse rüyada bir köpeğin kendisinin elbisesini yırttığını görse, onu akılsız bir adam gıybet eder. Bir kimsenin rüyada köpek görmesi, çeşitli şekillerde yorumlanır demiştir rüya tabircileri.

Bazen de köpek biriktirmekle beraber dünya için fazlaca haris olup ve yaltakçılık yapmaya işarettir. Bütün köpekler dünya ehline işarettir.

Rüyada bir köpeği sevdiğinizi görüyorsanız bu, hayatınızda çok güzel gelişmelerin olacağına, yakın çevreniz tarafından her konuda hoşgörü ve takdirle karşılanacağınza işaret eder.

Bu rüyayı gören kişiler bulundukları ortamlarda her daim Bazı kere de köpekler, perişan bir kavme delâlet eder. Köpek zevk ve sefaya düşkün bir kimsedir. Köpek, delikanlı veya kapıda ısrar eden bir dilenciye işarettir.

Rüyada çoban köpeği görmek ve ona o köpeğe mâlik olmak, mülk, mal ve menfaata delâlet eder.

Rüyada çoban köpeğine malik olmak, rüya sahibine bir mülkten elde edeceği menfaate işarettir.

Rüyada bir çoban köpeği beslediğini görmek, düşmanları varsa kendisinden çekindiklerine, yahut ev halkının kendisi hakkında büyük saygıları bulunduğuna işarettir.

Âdi ev köpeği, zalim düşmana delâlet eder. Saltanat ve memuriyete ehil bulunan bir adam rüyada av ve tazı köpeği görse, bu rüya, onun için bir şehre vali olmaya delâlet eder.

Rüyada tazı köpeği görmek, kuvvete ve düşmana galip gelmeye de delâlet eder..

Köpek bekçiye ve bidat sahibi bir kimseye işarettir. Köpek, onun sahibine olan sadakatinin çokluğundan sahibinin malini koruyup yabancıları def etmekle beraber, nefsin perisan, meskenete ve alçak bir kimseye işarettir.Bazen de köpek biriktirmekle beraber dünya için fazlaca haris olup ve yaltakçılık yapmaya işarettir. Bütün köpekler dünya ehline işarettir.

köpek

Köpeğini tasmasından tutarak, sürüklercesine çekip götürdüğünü görmek, kendisine yârdim için bazı kişilerin başvuracağına işarettir.

Köpeğin ağzının suyundan elbisesinin pislendiğini gören, düşmanından işiteceği sözden dolayı üzülür. Elbisesini bir köpeğin yırttığını görmek, islerinde eksiklik olduğuna yorumlanır.

Köpeğe Ekmek doğradığını görenin rızkı bol olur.

Uyumakta olan bir köpeği başı altına yastık gibi koyduğunu görmek, içlerinde önemsiz güçlükler olacağına ve düşmana inandığına delalet eder..adım öndedir ve herkes tarafından fazlasıyla sevilerek, takdir edilir.

Eğer kariyer hayatınızda başarıya ulaşmak istiyorsanız üstleriniz tarafından yaptığınız işler beğenilebilir, eğer okuyorsanız da hocalarınız sizi ve çabalarınızı hemen farkedebilir.

 

 • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Rüyada Kol Görmek Ne Anlama Gelir14 Ocak 2020 Salı 18:06
 • Rüyada Kilit Görmek Ne Anlama Gelir09 Ocak 2020 Perşembe 11:11
 • Rüyada Kar Küremek Görmek Ne Anlama Gelir24 Aralık 2019 Salı 19:16
 • Rüyada Kaçmak Görmek Ne Anlama Gelir24 Aralık 2019 Salı 14:14
 • Rüyada Karga Görmek Ne Anlama Gelir24 Aralık 2019 Salı 13:36
 • Rüyada Kıyamet Gününü Görmek Ne Anlama Gelir16 Aralık 2019 Pazartesi 20:27
 • Rüyada Kahve Görmek Ne Anlama Gelir14 Aralık 2019 Cumartesi 13:27
 • Rüyada Kıllar Görmek Ne Anlama Gelir09 Aralık 2019 Pazartesi 18:33
 • Rüyada Kar Görmek Ne Anlama Gelir08 Aralık 2019 Pazar 18:41
 • Rüyada Köpek Kovalaması Görmek Ne Anlama Gelir29 Eylül 2019 Pazar 22:02
 • Tüm Hakları Saklıdır © 2019 9 İl | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.