Rüyada Tatlılar Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Tatlılar Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Güzel Tatlılar Görmek, Rüyada Tatlılar Görmek, Rüyada Pastalar Tatlılar Görmek, Rüyada Çeşitli Tatlılar Yemek Görmek, Rüyada Çeşitli Tatlılar Görmek, Rüyada Sütlü Tatlılar Görmek, Rüyada Tatlılar Yemek Görmek,Rüyayı gören kişinin istediği gibi yaş.

Rüyada Tatlılar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tatlı görmek kısmettir, şeker tadında sohbete, dinde ihlasa, sıcakkanlı dostlara, nefise, üzüntü ve kederden kurtulmaya işarettir.

Kişinin rüyasında tatlı görmesi yolcunun yolculuktan döneceğini gösterir.

Rüyada tepsiyle tatlı hastalıktan şifa bulmak demektir. Bekarın rüyasında tatlı çeşitleri görmesi evlenmesine işarettir.


Rüyada Tatlılar Görmek

Rüyada tatlılar görmek, çok güzel ve hayırlıdır, ekonomik olarak da manevi olarak da zenginlik içinde olacağına, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, her hayalini de gerçekleştireceğine, getirili uğraşlara, birikmiş ganimete, planların hayata geçeceğine, verdiği sözüne bağlı durulacağına, kazançlı geleceğe, yetenek sahibi bir kimseye, toplum yaşamında mutluluğa, sevince kavuşmaya, duygusal külfeti olan bir kimseden uzak durulacağına, fakirlikten kurtulmaya, gelirin hayırlı olmasına delalet eder.

ruyada-tatlilar-gormek.jpg


Rüyada Tatlılar Yemek Görmek

Rüyada tatlılar yemek görmek; Rüyayı gören kişinin saadet içinde yaşayacağına, parasının da, malının da eksilmeyeceğine, bahtının açık olacağına, kazancının çoğalacağına, işlerinin açılacağına, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına işaret eder ve rüya sahibinin muradına ereceği anlamına gelir. 

İsteklerin gerçekleşeceğine, sözüne bağlı durulacağına, yakın zamanda öğrenilecek hayırlı değişimlere, bol berekete, duygusal hayatın iyi olacağına, işte mevkiye çıkılacağına, büyük kuvvete ulaşmaya delalet eder.


Rüyada Sütlü Tatlılar Görmek

Rüya sahibinin bolluk ve bereket içinde olacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, kazanılan nimete, kazanca gelecek artışa, düşkünlükten feraha çıkmaya, kısa zamanda alınacak hayırlı haber almaya, ferahlığa, bol kısmete, eli açık bir yöneticiye işaret eder.

Hoşnutsuz yorum olarak da ferahının kaçacağına, üzücü bir sorunla yüz yüze gelineceğine, fakirliğe, düşmanlıktan emin olmaya delalet eder. 

ruyada-tatlilar.jpg


Rüyada Çeşitli Tatlılar Görmek

Rüyayı gören kişinin kısmetli olacağına delalet eder, yakında öğrenilecek mutlu edici haber duymaya, fakirlikten uzak durmaya, şöhrete ulaşılacağına, mülke gelecek artışa, vefakar evlada, sorunlardan arınmış bir hayat sürdüreceğine, sözüne sadık olunacağına, iyi uğraşlara gireceğine, zengin kadına, bol berekete, tertemiz, helal mala delalet eder.


Rüyada Çeşitli Tatlılar Yemek Görmek

Rüyayı gören kişinin istediği gibi yaşayacağına, az çalışarak çok gezeceğine, çok eğleneceğine, yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, varlıklı amire, hayırlı arkadaşa, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, iyi şansa, sevineceğine, emniyette yaşamaya, külfetsiz elde edilen rızka, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, helal ziynet eşyasına delalet eder.


Rüyada Güzel Tatlılar Görmek

Rüyayı gören kişinin verimli işler yapacağına, karlı atılımlar gerçekleştireceğine, sevenleriyle yaşamaya, bol berekete, işte makama yükseleceğine, ulaşılan güce, vefalı eşe, hünerli bir kimseye, yakın zamanda duyulacak hayırlı haber almaya, maddi külfeti olan dosttan uzaklaşalacağına delalet eder.

tatlilar-gormek-ruyada.jpg


Rüyada Pastalar Tatlılar Görmek

Rüyayı gören kişinin parasal zorluğa düşeceğine, sıkıntı verici bir durumla yüzleşeleceğine, kötü niyetli bir akrabaya, içinden çıkılması zor bir durumla karşılaşılacağına, sevimsiz bir vaziyete gelmeye delalet eder.

Görülen rüya zorlukla birlikte düşlediği berekete, zamanla beklediği hayra, bir kişiden yardım isteyerek ulaştığı temiz rızka, yardım alarak istediği yüksek mertebeye delalet eder.

Bu sayfa toplam 109 defa okunmuştur
 • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Rüyada Horoz Görmek Ne Anlama Gelir10 Ocak 2020 Cuma 10:44
 • Rüyada Öpücük Görmek Ne Anlama Gelir10 Ocak 2020 Cuma 10:26
 • Rüyada Tatlılar Görmek Ne Anlama Gelir09 Ocak 2020 Perşembe 18:32
 • Rüyada Ceset Görmek Ne Anlama Gelir09 Ocak 2020 Perşembe 17:34
 • Rüyada Kilit Görmek Ne Anlama Gelir09 Ocak 2020 Perşembe 11:11
 • Rüyada Çalmak Görmek Ne Anlama Gelir08 Ocak 2020 Çarşamba 20:50
 • Rüyada Taksi Görmek Ne Anlama Gelir08 Ocak 2020 Çarşamba 20:10
 • Rüyada Bağırmak Görmek Ne Anlama Gelir08 Ocak 2020 Çarşamba 19:09
 • Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir08 Ocak 2020 Çarşamba 11:33
 • Rüyada Traktör Görmek Ne Anlama Gelir03 Ocak 2020 Cuma 23:12
 • Tüm Hakları Saklıdır © 2019 9 İl | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.